Vše o kratomu

Kratom - Vše co potřebujete vědět, než nakoupíte

Skvělá cesta k dosažení ultimátní pohody a energie! Vše, co potřebujete máme zde. Jedná se o listy z tropického stromu z Indonésie, které se po uzrání a vysušení rozmixují na jemný prášek. Po dlouholetém hledání jsme našli ten nejlepší kratom na trhu. Nyní exkluzivně pro vás! Tady je ideální řešení.

Perfektní řešení, jak dosáhnout svého. Máme několik druhů kratomu, který se rozlišuje podle doby sklízení, ale také i podle odrůdy stromu

Nabízíme: červený kratom- bílý kratom - žlutý kratom - zelený kratom - zlatý kratom. Každý druh má své osobité vlastnosti. 

 

Mitragyna Speciosa neboli kratom

Je druh rostliny z čeledi mořenovité. Je to tropický strom se vstřícnými jednoduchými listy a žlutavými květy v kulovitých květenstvích. Plodem jsou drobné tobolky v kulovitém plodenství. Strom se vyskytuje v nížinných tropických deštných lesích indočíny a jihovýchodní asie.

Ze sušených listů se v indočíně a jihovýchodní asii získává tradiční povzbuzující a léčivý prostředek, známý nejčastěji pod thajským názvem kratom. Prodej kratomu není v české republice zakázaný.