HHC

  • Legální organická látka z konopí.
  • Euforické, relaxační a povzbuzující účinky.
  • Úleva od bolesti, stresu a napětí.

To je stručná charakteristika účinků této novinky z konopí. Hexahydrocannabinol je nejnovější kanabinoid, který se dostal do popředí užívání konopí. Konopný průmysl se stále velmi rychle rozvíjí, a proto není možné usnout pouze se znalostí CBD, CBG, CBN. Naštěstí i se silnými komunitami se vnímání konopí mění a ruku v ruce se mění i legislativa. 

Co byste měli vědět o HHC?

Hexahydrokanabinol (HHC) je kanabinoid, který se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí. HHC se vyskytuje v malém množství, takže jeho extrakce není častá. Ačkoliv výzkum je stále v plenkách, lidé tvrdí, že HHC nemůže mít ve srovnání s tetrahydrokanabinolem (THC) žádné intoxikační účinky.

Co je HHC?

HHC bylo poprvé objeven v roce 1944 americkým chemikem Rogerem Adamsem. Sloučenina vznikla, když k delta-9 THC přidal molekuly vodíku. Procesem hydrogenace se THC přeměňuje na HHC. 

HHC produkty Kratoless:

Na našem e-shopu najdete mnoho zajímavých produktů HHC a nové produkty stále přibývají! Vždy je tedy co nového objevovat. Jelikož dbáme na tu nejlepší kvalitu, můžete si být jisti, že vás naše produkty nikdy nezklamou! 

Naše TOP HHC produkty, které je třeba vyzkoušet:

Nebojte se vyzkoušet nové věci! Máte-li dotazy ohledně našich produktů HHC, neváhejte se nás zeptat.