Novinka Tip
Značka: Czech CBD

MouthFresh - Orange

1 hodnocení
188 Kč
Skladem

MouthFresh s obsahem CBG je skvělým způsobem, jak udržet dech svěží, ať už jste kuřák nebo jenom chcete mít čistý dech. Účinně eliminuje nepříjemný zápach po cigaretách nebo po pikantním jídle. Díky své pomerančové chuti a konopnému extraktu s CBG poskytuje osvěžující pocit.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg

MouthFresh je řešení vašeho problému!

MouthFresh s obsahem kanabinoidů CBG a THC je účinným osvěžovačem dechu, který je zaměřen především na kuřáky, ale i na ty, kteří chtějí udržet svůj dech svěží. Bez ohledu na to, zda potřebujete potlačit zápach po klasické cigaretě nebo po pikantním jídle, MouthFresh vám snadno pomůže.

Jeho jemná, ale výrazná chuť zralých pomerančů potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciálně vyvinutá formule účinně bojuje proti špatnému dechu a zanechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG pak pomáhá snižovat záněty, zatímco kvalitní fullspektrální destilát CBG s obsahem 40 mg THC zajišťuje optimální synergický efekt.

Svěží dech okamžitě

Jednoduše protřepat a poté si vypláchnout ústní dutinu požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit, kolik produktu použijete podle aktuální potřeby osvěžení dechu.

Je ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle zlepšit svůj dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže můžete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.