Novinka Tip
Značka: Czech CBD

MouthFresh - Strawberry

1 hodnocení
188 Kč
Skladem

MouthFresh s přídavkem CBG je osvěžovačem dechu, který ocení jak kuřáci, tak i ti, kdo dbají na svěží dech. Účinně odstraňuje zápach po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho jahodová chuť a konopný extrakt CBG přinášejí svěžest, zatímco fullspektrální destilát s THC zajišťuje maximální synergický efekt.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg

MouthFresh má odpověď!

MouthFresh s obsahem kanabinoidů CBG a THC je osvěžovačem dechu navrženým především pro kuřáky, ale také pro ty, kdo chtějí mít svěží dech. Ať už potřebujete odstranit zápach po cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh vám pomůže s lehkostí.

Jeho jemná, ale intenzivní chuť zralých jahod potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciálně navržená složení účinně bojují proti nepříjemnému dechu a ponechávají ústa svěží. Konopný extrakt CBG chrání před možnými záněty a pro dosažení maximální účinnosti jsou použity kvalitní fullspektrální destiláty CBG s obsahem různých kanabinoidů, včetně 40 mg THC, pro optimální synergický efekt.

Získejte svěží dech snadno!

Pro použití jednoduše protřepete a poté si vypláchnete ústa požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit množství produktu podle aktuální potřeby osvěžení dechu.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle osvěžit dech. Jeho malé balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže vždy budete mít svěží dech po ruce.