Novinka Tip

MyProtein Omega 3

1 hodnocení
288 Kč
Skladem

Omega-3 je esenciální mastná kyselina, kterou tělo nedokáže produkovat samo, a proto je nezbytné ji zahrnout do stravy. Přirozeně se vyskytuje v rybím oleji, což může být překážkou při získávání potřebného množství pouze z jídla. Obsahuje dva hlavní živiny - EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

 
 
 
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.1 kg

MyProtein Omega 3: Co to je?

Omega-3 je zásadní mastná kyselina, kterou lidské tělo nedokáže produkovat samo, a proto je nezbytné ji zahrnout do stravy. Přirozeně se nachází v rybím oleji, což může představovat výzvu z hlediska získávání pouze prostřednictvím jídla. Obsahuje klíčové látky EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Charakteristiky MyProtein Omega 3:

  • Obsahuje esenciální mastné kyseliny.
  • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce (pokud denně přijmete 250 mg EPA a DHA - 3 kapsle denně).

Složení:

  • Rybí olej Omega 3, softgelové kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), směs tokoferolů.

Dávkování:

  • Velikost porce: 1 softgelová kapsle.
  • Množství porcí v balení: 90 (90 softgelových kapslí), 250 (250 softgelových kapslí), 1000 (1000 softgelových kapslí), 6000 (6000 softgelových kapslí).

Alergeny:

Alergeny jsou výrazně označeny ve složení. Vyrábíno v zařízení zpracovávajícím mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli 3x denně. MyProtein Omega 3 rychle pomáhá pokrýt denní potřebu, což je zejména výhodné pro rušný životní styl.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční světlo. Není vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah dětí.

I WANT HHC-P-28