KRATOM příprava

KRATOM PŘÍPRAVA

 

PITÍ KRATOM: TECHNIKA TOSH 'N WASH

Stejně jako u mnoha práškových extraktů rostlin se kratom nesmí snadno mísit s vodou. Mnoho lidí pije kratom smícháním s vodou ve sklenici. Ne každý tu chuť zvládne. Připravte se tedy, že ne vždy má kratom tu nejpříjemnější chuť. Má lehce nahořklou chuť, kterou někteří možná nezvládnou. Zažijete, že bude nepořádek, lepící se na sklenici i na ústa. Je to proto, konzistence jemného prášku KRATOMU není snadno rozpustná.

 

Jaký je tedy nejlepší způsob, jak tomu zabránit?

Technika Tosh and Wash

Tosh and Wash je poměrně jednoduchá technika a funguje velmi dobře s Kratomem. Způsobuje, že hořkou chuť pociťujete co nejméně a neulpívá v ústech.

Může být s vodou, jablečným džusem nebo pomerančovým džusem.

Následující metoda funguje dobře, abyste zažili silnou chuť Kratomu a zároveň si vychutnali váš drink!

- Napijte se vody a držte ji v ústech.

- Poté vezměte lžičkou polovinu požadované dávky Kratomu.

- Pak se napijte vody, abyste ji co nejrychleji spláchli.

- Opakujte tento postup 1krát, aby vyhovoval vaší požadované dávce.

 

Je důležité si pamatovat, že při technice TOSS AND WASH se nenadechujete, kratomový prach se může dostat do plic nebo se přilepit na kůži. Není jisté, jaké účinky má kratom na plíce, takže je nejlepší se tomu vyhnout.

 

ČAJ KRATOM

S tímto snadným receptem na kratomový čaj si můžete vychutnat výhody kratomového prášku v měkkém a chutném nápoji. Ať už je čaj horký nebo osvěžující chladivý nápoj, jako je ledový čaj. Účinek neztratí na síle, pokud jej připravíte ve formě čaje.

 

Listy Kratom z jihovýchodní Asie jsou známé svými mnoha výhodami. Po tisíce let domorodé kultury žvýkaly listy, melely na prášek a vařily v obřadním čaji. Proč? Zahřívání kratomu umožňuje rychlejší uvolňování silných alkaloidů než žvýkání čerstvých listů. Jakmile se dostane do vody, alkaloidy se rychleji vstřebávají do vašeho krevního oběhu. Převařená voda nepoškozuje psychoaktivní alkaloidy v kratomu. Na rozdíl od rostlin, jako je mák, jsou alkaloidy Kratomu extrémně stabilní při teplotách daleko za hranicemi, které může dosáhnout vaše voda.

 

Výhody pití čaje Kratom

V porovnání s užíváním prášku má čaj kratom trochu jiné účinky. Obecně je zkušenost s čajem kratom povzbudivější. Navíc jsou mírně sníženy analgetické účinky. Mnoho lidí tvrdí, že účinky na zlepšení nálady a euforické účinky se zvýší při pití čaje Kratom. Je to pravděpodobně způsobeno rychlým vstřebáváním a trávením, zejména nalačno.

 

Proto tento způsob přípravy nemusí být nejlepší pro ty, kteří hledají relaxaci a úlevu od bolesti; Ale pro ty, kteří hledají zvýšení energie nebo zlepšení nálady.

 

TIP Kratolessu

Za nás bychom doporučili smíchat kratom se sladkým pitím, důkladně rozmíchat a následně si můžete vychutnat váš kratomový drink.