Co jsou to kapsle Kratom?

Co jsou to kapsle Kratom?

Kapsle jsou vyrobeny z měkké nebo tvrdé želatiny a plněny práškovým kratomem.

Hlavní výhodou tohoto postupu je, že umožní vyhnout se nutnosti snášet hořkou chuť a křídovitost používání kratomového prášku.

 

Nevýhodou je, že se musí užít několik kapslí najednou, aby bylo dosaženo ideální dávky.

 

Kapsle jsou vynikající pro ty, kteří s kratomem teprve začínají, nebo pro ty, kteří užívají nižší dávky kratomu pro jeho energizující účinek.

 

Kapsle nejsou skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí používat kratom v dávkách vyšších než asi 7 nebo 8 gramů. Někteří zjišťují, že velké množství želatiny z kapslí může způsobit, že se jejich žaludek bude cítit neklidně.

 

Zdroj: https://kratom.org/guides/capsules/

 

 

 

 

Co je Kratom?

Kratom (Mitragyna speciosa) je strom z čeledi kávovníkovitých. Vyskytuje se v jihovýchodní Asii a Africe.

K čemu se Kratom používá?

Kratom používají lidé v Asii stovky let a je o něm známo, že má vysoký potenciál ke zneužití. Jeho vlastnosti však byly zdokumentovány i jako léčivé účinky proti mnoha zdravotním stavům, jako jsou:

 

Úzkostné poruchy

Deprese

Nízká hladina energie

Nedostatek motivace

Chronické bolesti

Kromě toho je Kratom oblíbený pro rekreační účely díky svým stimulujícím vlastnostem, které mohou zvýšit vaši energii, zlepšit vaši náladu a zvýšit vaši sociální úzkost.

 

Protože obsahuje alkaloidy, které mohou mít psychoaktivní vlastnosti, konzumuje se hlavně kvůli účinkům, které mají na mozek a centrální nervový systém. Skutečnost, že velké procento lidí konzumuje Kratom k boji s úzkostí, stresem a únavou, je hlavním důvodem, proč vám poskytneme ten nejlepší Kratom pro Euforii podle doporučení uživatelů.

 

Jaké je správné dávkování pro Kratom?

Správné dávkování je rozhodující pro dosažení euforického účinku, který možná hledáte. Protože potřebujete najít dokonalou rovnováhu mezi stimulací a sedací, abyste se cítili uvolněně, může to být v některých případech náročné.

 

Většina uživatelů však doporučuje užít 10 gramů prášku z extraktu Kratom, abyste zažili jeho stimulující účinky. Pokud jste ještě nikdy Kratom nekonzumovali, doporučuje se nejprve vzít malou dávku a před konzumací vyšších dávek zjistit, jak vaše tělo na produkt zareaguje.

Zdroje:

https://health.clevelandclinic.org/what-is-kratom/

https://www.lamag.com/article/best-kratom-for-euphoria-top-strains-reviews-and-dosage/