Novinka
Značka: Kratoless

Tribulus terrestris prášek (kotvičník zemní)

5 hodnocení
198 Kč 438 Kč 686 Kč 986 Kč od 198 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Originální bulharský tribulus terrestris pro podporu mužské vitality a tréninkových výsledků. Kotvičník zemní lze užívat jako podporu tréninkových výsledků.

Kategorie: Organické produkty

Kouzelný tribulus

Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší.  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny a obdobím sklizně (Tribulus roste v Evropě, Asii, Africe a na Středním východě).

Kořen a plody rostliny byly lékařsky využívány v tradiční čínské medicíně a indické ajurvédské medicíně. Lidé tradičně používali tuto rostlinu pro různé potenciální účinky, včetně zvýšení libida, udržení zdravých močových cest a snížení otoků. Dnes je Tribulus terrestris široce používán jako obecný zdravotní doplněk, stejně jako v doplňcích, které dohlíží na správnou hladinu testosteronu. Kotvičník podporuje nervový systém, zdravé dýchací cesty a pomáhá udržovat nízký krevní tlak a hladinu cukru.

Použití: Čajovou lžičku rozmíchat v malém množství vody a užít 2x denně před jídlem.

Země původu: Bulharsko

Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů, arašídů, sezamu a oxidu siřičitého.
Skladujte na suchém místě, mimo dosah slunečního záření.