Novinka Tip

THCP-O květy Sweet Paradise

2 hodnocení
182 Kč 342 Kč 662 Kč 1 190 Kč 2 310 Kč 4 390 Kč 7 990 Kč 19 910 Kč 38 582 Kč 70 400 Kč od 182 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sweet Paradise přináší dokonalou rovnováhu s 5% HHC-P a 5% THCP-O, čímž oslovuje ty, kteří preferují produkty s vysokým obsahem CBD. Tato synergická kombinace kanabinoidů zajišťuje maximální potenciál každého květu, poskytující uživatelům optimální benefity. S touto harmonickou směsí můžete očekávat nejlepší možné výsledky pro vaše konopné zážitky.

 
 
Kategorie: THCP-O

Sweet Paradise: Květy THCP-O jsou ztělesněním špičkového konopného zážitku

Tento výrobek vychází z indoor pěstovaných květů odrůdy Plutonium, které mají původ ve Švýcarsku. Každý květ je podrobán přísnému dohledu a pěstován s maximální péčí, což se projevuje v jeho excelentní kvalitě, struktuře a tvrdosti.

S obsahem 5% HHCP a 5% THCP-O jsou tyto květy bohaté na látky, které zajišťují mimořádnou účinnost a kvalitu. Díky synergickému působení těchto látek poskytují květy Sweet Paradise nezapomenutelný zážitek všem uživatelům, kteří touží po výjimečném konopném zážitku.