Novinka Tip

THC-B Vapen pen Bubble gum 1 ml

1 hodnocení
399 Kč
Skladem

Vaporizér s aroma Bubble gum přináší intenzivní sensorický zážitek spojující sladkou vůni žvýkaček s 1 ml našeho vysokokvalitního THC-B extraktu. Jedinečná aroma Bubble gum poskytuje vynikající prostředek pro zlepšení nálady, redukci stresu, podporu kreativity a zvýšení chuti k jídlu. Vyzkoušejte ho a objevte nový stupeň relaxace a pohody.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg

Nenechte si ujít tu přitažlivou vůni!

Připravte se na jedinečný zážitek s naším vaporizérem Bubble Gum, který spojuje intenzivní sladkou vůni žvýkaček s naším kvalitním THC-B extraktem v objemu 1 ml, nabízející nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly.

Tato jedinečná vůně Bubble Gum je ideální pro povzbuzení pozitivní nálady, zmírnění stresu, podporu tvůrčího myšlení a zlepšení chuti k jídlu. Ponořte se do ní a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

A co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů přítomných v konopné rostlině. Má své vlastní unikátní vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako ostatní kanabinoidy, avšak výzkum jeho specifických účinků je stále v raných fázích.