Novinka Tip
Značka: Czech CBD

MouthFresh - Raspberry

1 hodnocení
188 Kč
Skladem

MouthFresh s přídavkem CBG zajišťuje svěží dech, což je skvělé jak pro kuřáky, tak pro ty, kdo dbají na čistotu svého dechu. Účinně eliminuje nepříjemné zápachy po cigaretách nebo po kořeněných jídlech. Jeho malinová chuť a konopný extrakt CBG přinášejí osvěžení, zatímco fullspektrální destilát s THC zajistí optimální synergický efekt.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: CBG
Hmotnost: 0.1 kg

MouthFresh je odpovědí na váš dech

MouthFresh, který obsahuje kanabinoidy CBG a THC, je osvěžovačem dechu navrženým především pro kuřáky, ale i pro ty, kdo touží po svěžím dechu. Ať už potřebujete rychlé osvěžení po cigaretě nebo po aromatickém jídle, MouthFresh vám pomůže.

Jeho jemná, ale intenzivní chuť zralých malin potěší vaše chuťové buňky, zatímco speciální složení bojuje proti nepříjemnému dechu a zanechává ústa svěží. Konopný extrakt CBG se postará o možné záněty a pro maximální účinek jsou použity kvalitní fullspektrální destiláty CBG s různými kanabinoidy, včetně 40 mg THC.

Dosáhněte svěžího dechu snadno!

Pro použití stačí jednoduše protřepat a poté si vypláchnout ústa požadovaným množstvím MouthFresh. Můžete si zvolit množství produktu podle aktuální potřeby.

Ideální pro použití na cestách, po jídle nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete rychle osvěžit dech. Jeho kompaktní balení se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, takže budete mít vždy jistotu svěžího dechu po ruce.