Kratom kapsle

Sháníte kratomové kapsle? Máme pro vás mnohem zajímavější alternativu: kratomové tablety.

Kapsle s kratomem už nenabízíme. Pokud jste si však mysleli, že kapsle jsou jedinou alternativou k nákupu kratomu ve formě prášku, zamyslete se znovu! Kratom slisovaný do malých tablet, které u nás seženete, mají řadu výhod, díky nimž jsou skvělou volbou pro milovníky kratomu.

Vyzkoušejte výhody tablet ještě dnes a investujte do produktu, který má sílu bez zbytečného rozruchu!

Kratom tablety green _1Kratom tablety white_1

 

Kapsle vs. tablety

Co mají společného a hlavně jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma formami vašeho oblíbeného zeleného prášku?

Některé výhody mají kapsle i tablety společné. Oboje se snadno skladují - nemusíte se obávat hrudek, rozsypání nebo nepořádku. Poskytují také pokaždé přesné dávkování; maximální dodávku s minimálním úsilím. A co je pro mnoho sběratelů nejlepší, tablety i kapsle jsou dostatečně kompaktní, abyste si je mohli vzít všude s sebou, a poskytnou vám tak úžasné výhody kratomu, aniž byste museli obětovat pohodlí.

Jeden zásadní rozdíl se mezi kapslemi a tabletami s kratomem najde. Je to cena. Při koupi tablet získáte mnohem více muziky za stejnou cenu. Jedná se o zhruba 3x výhodnější nákup než v případě kapslí. Jedna tableta totiž obsahuje kolem 1,1 g kratomu, zatímco jedna kapsle má do 0,4 g. I když se může zdát, že kapsle jsou podobně velké jako tablety, velkou část z nich tvoří samotná kapsle, která pochopitelně není z kratomu, ale ze želatiny. 

Jak se vyrábí kratomové tablety?

Zatímco k výrobě kratomových kapslí potřebujete jen prázdné želatinové kapsle a šikovné ruce, pro vytvoření tablet z lisovaného kratomu je potřeba něco méně dostupného.

Byl to neuvěřitelný okamžik, když jsme u nás v Kratolessu byli svědky úžasného tvaru tablet, které byly vytvořeny z kratomového prášku pomocí speciálního stroje. Tento stroj využívá výkonu několika kilonewtonům k vytvoření tablet, které jsou dokonale symetrické a hladké na dotek. Je neuvěřitelné, že tímto způsobem můžeme vyrábět tak krásné tablety, a stal se z toho jeden z našich nejžádanějších produktů!