Novinka

HHCP-O Vape pen CATline Cola 1 ml

1 hodnocení
499 Kč
Skladem

Přiveďte vaše smysly do nových výšin s CATline Vape Setem, který láká svou vůní Cola. Užijte si sladké aroma coly spojené s naším kvalitním HHCP-O extraktem, který se skrývá v 1 ml kartuši. Jedinečná vůně coly není jen lahodná, ale také může zlepšit náladu, ulevit od stresu, podpořit kreativitu a dokonce zvýšit chuť k jídlu.

A co ještě lepší? Tento produkt je plně registrován v EU-CEG.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kategorie: HHCP-O
Hmotnost: 0.1 kg

Vstupte do světa CATarzi plného skvělých zážitků!

Představujeme novou sérii vaporizérů s HHCPO! Vape set CATline s vůní Cola je zárukou intenzivního potěšení pro vaše smysly, spojující sladkou vůni coly s 1 ml našeho prvotřídního HHCPO extraktu.

Jedinečná vůně Cola je jako výborný pomocník pro povzbuzení pozitivní nálady, uvolnění od stresu, podporu kreativity a zvýšení chuti k jídlu. Přijměte výzvu a objevte novou dimenzi relaxace a pohody.

Lahodné potěšení Příchuť Cola si získala uznání díky své nezaměnitelné kombinaci sladkosti, jemné kyselosti a kořeněných tónů, které vytvářejí osvěžující a stimulující chuťový zážitek.

Extra dávka radosti Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a podporu chuťových pohárků. Dopřejte si trochu radosti do svého dne!