Novinka Tip

HHC-P Green Devil

4 hodnocení
182 Kč 342 Kč 662 Kč 1 190 Kč 2 310 Kč 4 390 Kč 7 990 Kč 19 910 Kč 38 630 Kč 71 910 Kč od 182 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Exkluzivní konopný květ, pěstovaný v pečlivě monitorovaných sklenících, spojuje HHC-P (15%) do jedinečného spojení, které vzniklo díky kombinaci amerických genetických vlastností a evropské elegance.

Kategorie: HHC-P

HHC-P konopný květ: Pro nekompromisní zážitek

Exkluzivní konopný květ z řady "Stronger" pochází z pečlivě udržovaných skleníků a vyniká vysokým obsahem HHC-P (15%). Toto jedinečné dílo vzniklo díky spojení amerických genetických vlastností a evropské elegance.

Jeho chuť je osvěžujícě citrusová s nádechem borovice, což jistě potěší vaše chuťové buňky. Tento květ je ideální volbou pro ty, kteří hledají intenzivní zážitek a nechtějí se smířit s méně silnými variantami.

Nejenom chuť, ale i účinnost činí tento květ výjimečným. Díky obsahu HHC-P až 30x intenzivnější než tradiční HHC. Pro ty, kteří hledají účinky podobné Delta 9, je naše řada Stronger nezaměnitelnou volbou.

Návrh bez názvu-113