Značka: Kratomit

10-OH-HHC joint Human Torch 10%

1 hodnocení
199 Kč
Skladem

Nové konopné jointy z květů odrůdy Human Torch s 10% obsahem 10-OH-HHC. Tato odrůda je proslulá svou intenzivní citrusovou vůní, připomínající čerstvé mandarinky.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kategorie: 10-OH-HHC

Konopné jointy Human Torch 10-OH-HHC 10%

Jointy Human Torch přinášejí inovativní alternativu k tradičním konopným květům HHC-P. S obsahem 10% 10-OH-HHC poskytují svěží citrusový zážitek připomínající čerstvě oloupané mandarinky.

Tyto jointy jsou vyrobeny z pečlivě vybraných květů odrůdy Human Torch, které obsahují 10-OH-HHC (10-hydroxyhexahydrocannabinol) a pouze stopové množství THC, což zajišťuje jejich legálnost a snadnou dostupnost.

Charakteristiky Jointů Human Torch:

  • Vzhled: Jointy jsou pečlivě baleny z hustých, pryskyřičných květů s jasně oranžovými chloupky a třpytivými trichomy.
  • Aroma: Výrazná citrusová vůně s dominantními tóny mandarinek, která přináší osvěžující a stimulující zážitek.
  • Účinky: S vysokým obsahem 10-OH-HHC poskytují hlubokou relaxaci a zklidnění, což je ideální pro zmírnění stresu, úzkosti nebo bolesti. Navíc podporují kreativitu a soustředění.
  • Obsah 10-OH-HHC: Jointy Human Torch obsahují přibližně 10% 10-OH-HHC, což se může mírně lišit v závislosti na způsobu pěstování a zpracování. Dále obsahují také 10% H4CBD, které zajišťuje vyvážený efekt.

Díky těmto unikátním vlastnostem jsou jointy Human Torch nejen vynikajícím zdrojem přírodní úlevy, ale také osvěžujícím zážitkem pro všechny smysly.

Rozdíl mezi HHC a 10-OH-HHC

Chemická struktura HHC je velmi podobná 10-OH-HHC, avšak nejsou totožné. Jejich účinky jsou si velmi podobné, přičemž mnoho uživatelů tvrdí, že 10-OH-HHC je vynikající alternativou k HHC. Hexahydrokanabinol je známý pro své psychoaktivní účinky, které vyvolávají pocit euforie a spokojenosti. 10-OH-HHC má podobnou chemickou strukturu a účinky, avšak vyžaduje další výzkum pro přesné určení jeho potenciálu a bezpečnosti.

Vyzkoušejte naše nové konopné jointy Human Torch a objevte jedinečné výhody, které 10-OH-HHC nabízí.