Kde koupit kratom?

Jelikož kratom je momentálně velice žádaný a jeho dovoz není vůbec jednoduchý, protože se dováží až z daleké Asie, je obtížnější ho u nás sehnat. Pojďme si vypsat jednotlivá místa, kde seženete kratom a kde je nejvýhodnější jej kupovat. 

Prodej kratomu 

Všichni jistě už víte, že tato zázračná rostlina zvaná Mitragyna Speciosa pochází z jihovýchodní Asie. Prodej kratomu je z tohoto důvodu u nás v ČR i v celé Evropě velice omezený a dovoz složitý a trvá až několik měsíců. Celkový proces se musí dlouho plánovat a dokázat kratom dovézt z takové dálky, je umění, jelikož se občas nemusí podařit jej převést přes hranice našeho státu. Pokud se kratom podaří dostat až k nám, je vyhráno. Zbytek už je jen na daných prodejcích. 

Kde mohu koupit kratom? 

Stále váháte či nevíte, kde koupit ten nejlepší kratom? Nejjednodušší způsob, jak si kratom koupit, je e-shop. Vyberete si různé druhy kratomu, které chcete vyzkoušet a z pohodlí domova si je objednáte. Pokud jste ale nedočkaví a potřebujete kratom ihned, je možné si kratom zakoupit i v některých kamenných prodejnách. Jedná se zejména o různá bylinkářství. Je třeba si zjistit, zda ve vašem městě nějaké je a jaké byliny prodávají. Kratom je sice u nás legální, ale jen jako sběratelský předmět. Z tohoto důvodu je těžší jej prodávat běžně v obchodě. Další možnost, kde kratom zakoupit, jsou čajovny a kavárny. Konkrétně v Ostravě si kratom koupíte již v několika čajovnách

 Kratom prodej: 

  • e-shop - kratoless.com
  • čajovny - kratom Ostrava
  • bylinkářství - méně časté než e-shop
  • Jihovýchodní Asie - nelíbí se vám ani jedna z možností? Zajeďte si přímo do ráje kratomu. 

Zaujala vás poslední možnost? Pro lidi, kteří milují kratom a jsou z Evropy a nebo USA, je nepředstavitelné, že by si zašli do obchodu či do automatu na ulici a koupili si kratom. Vše by bylo hned jednodušší. V zemích jako je například Indonésie, což je jedno z míst, kde je kratom nejrozšířenější, je to běžné. Kratom najdete téměř v každém obchodě. Pěstování, veškerý prodej kratomu a propagace jsou legální. Užívání kratomu je zde bráno jako tradice a je velkým zážitkem vidět na vlastní oči, kde kratom roste a jakým způsobem se zpracovává do poživatelné podoby. Pokud vše o kratomu již víte, dojde vám, jak složité je tuto zázračnou rostlinu vůbec zpracovat a dostat přes celý oceán až k vám domů. Cena kratomu se tak odvíjí od celého procesu až po dovoz. 

Nejste si jistí, na jakém e-shopu kratom koupit? Pojďte si vybrat z několika druhů na našem e-shopu. 

kratoless2Adéla, Kratoless