Novinka Tip

HHC Jelly 25mg - želé modré mango

1 hodnocení
388 Kč
Skladem

Tato rozkošná sladkost, obohacená o 25 mg HHC a nesoucí exotickou příchuť manga, slibuje neopakovatelný zážitek pro vaše chuťové pohárky. 

Je klíčové poznamenat, že tyto lahodné bonbony jsou zcela bez obsahu THC, což zajišťuje, že si můžete vychutnat jejich exotickou chuť!

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg

Nespoutaná Exotika HHC

Ponořte se do exotického světa chutí s našimi výjimečnými želé bonbóny mangové příchuti, pečlivě vyrobenými s láskou v naší vlastní dílně. Tyto bonbóny nejen okouzlí vaše chuťové buňky, ale také vás obdarují 25 mg HHC (hexahydrokanabinol).

Již při prvním okamžiku ochutnání uslyšíte melodie tropů, protože chuť a aroma těchto bonbónů vás zavádějí přímo do srdce tropických krajů, kde se můžete nechat unášet vůní zralého manga. Každé sousto se v ústech příjemně rozplývá, uvolňujíc jemné tóny sladkosti a osvěžujícího exotického ovoce. Jejich plná a intenzivní chuť vás přenesou přímo do srdce tropických krajů, kde se můžete nechat unášet vůní čerstvého manga.

Naše bonbóny jsou pečlivě vyráběny s ohledem na kvalitu a detaily. Každé balení obsahuje hojných 25 mg HHC, které mohou oživit vaše smysly a přinést vám jedinečný zážitek.

A nejdůležitější, tyto lahodné pochoutky neobsahují THC, což znamená, že si můžete vychutnat exotickou luxusní chuť. Zažijte nezkrotnou exotiku s našimi mangovými bonbóny.