Novinka Tip

disPOD Stronger Jet Fuel 1ml HHC-P

2 hodnocení
788 Kč
Skladem

Jedinečný Stronger disPOD s výraznou příchutí Jet Fuel obsahuje 1 ml výjimečného HHC-P. Tento inovativní kanabinoid HHC-P poskytuje až 30krát větší sílu, což zaručuje výrazné a dlouhodobé účinky. Vyniká svou intenzivní a průraznou chutí, která kombinuje ostré tóny pepře s jemným nádechem dieselu.

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC-P

Umělecké mistrovství

Série disPOD Stronger HHCP představuje vrchol našich produktů HHC-P. Tento kompaktní jednorázový HHCP vaporizér byl vytvořen s cílem poskytnout snadný a osvědčený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHCP zajišťuje hluboký a trvalý účinek. Pro ty, kteří se s tímto produktem setkávají poprvé, doporučujeme postupovat opatrně. HHCP může mít zpožděný nástup účinků a plně se projeví až po 1-2 hodinách, proto je důležité být připraven na jeho intenzitu.

Výjimečný zážitek

Varieta Jet Fuel vás okouzlí svou výraznou a pikantní chutí, kterou doprovázejí sladké podtóny. Je ideální pro ty, kteří hledají silný a povzbuzující zážitek. Kvalitní vaporizační pero bylo navrženo tak, aby maximalizovalo vaše pocity při každém potažení. V náplni se nachází 1 ml směsi HHCP, HHC a terpenů v poměrech 15% HHC-P, 80% HHC a 5% terpenů. Nechte se unést intenzivní a nezapomenutelnou chutí, kterou budete chtít prožít znovu a znovu.

Tato oblíbená odrůda vás povznese, dodá energii a zvýší vaši koncentraci. Ponořte se do světa výrazných a jedinečných chutí s naším sortimentem HHC-P Stronger!

Návrh bez názvu-19