Novinka Tip

disPOD Stronger Clementine 1ml HHC-P

1 hodnocení
788 Kč
Skladem

Výjimečný Stronger disPOD s osvěžujícím vonným profilem Clementine ukrývá 1 ml inovativního HHC-P. Tento revoluční kanabinoid HHC-P se může pochlubit až třicetinásobnou intenzitou, což zaručuje trvalé účinky plné síly.

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC-P

Jednoduše inovativní

Gama produktů HHCP Stronger disPOD představuje excelentní řešení v našem sortimentu HHC-P výrobků. Tento kompaktní, jednorázový vaporizační přístroj HHC-P byl navržen tak, aby vám poskytl snadný a osvědčený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci prvotřídního destilátu HHCP zajišťuje hluboké a dlouhotrvající účinky. Novým uživatelům však doporučujeme zachovat opatrnost, protože účinek HHCP může začít později a plně se projeví až po 1-2 hodinách. Proto je klíčové být připraven na jeho intenzitu.

Oživení smyslů

Clementine očaruje svým osvěžujícím a sladkým aroma mandarinek, které je doplněno jemnými tóny citrusů. Tato varieta je ideální volbou pro ty, kteří hledají povznášející a energizující zážitek. Náš vaporizační přístroj první třídy byl pečlivě navržen tak, aby vám poskytl maximální potěšení a relaxaci kdykoli během dne. V náplni najdete 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do světa Clementine a užijte si každý tah do posledního.

Vyniká svým osvěžujícím citronovým aroma, které spojuje náznaky sladkých mandarinek s tóny ostružiny. Tento oblíbený sortiment vás zaujme, nabije energií a zlepší vaši náladu. Ponořte se do světa osvěžujících chutí s naší kolekcí HHC-P Stronger!

Zkuste také naši novinku - jednorázový disPOD HHCP Stronger Jet Fuel.

Návrh bez názvu-20