Novinka Tip

disPOD Stronger Blueberry Cheesecake 1ml HHC-P

1 hodnocení
788 Kč
Skladem

Nový Stronger disPOD s lahodnou příchutí Blueberry Cheesecake nyní obsahuje 1 ml výjimečného HHC-P. Tento inovativní kanabinoid HHC-P může poskytnout až 30krát silnější účinky, což zaručuje trvalou intenzitu. 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC-P

Elegantní a výjimečný

Kolekce HHCP Stronger disPOD představuje vrchol našeho sortimentu produktů obsahujících HHC-P. Tento kompaktní jednorázový vaporizér HHCP byl navržen s cílem poskytnout jednoduchý a ověřený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHC-P zaručuje hluboký a trvalý účinek. Pokud jste začátečník, doporučujeme projevit obezřetnost, neboť HHC-P může mít zpožděný nástup účinku, který se plně projeví až po 1-2 hodinách. Je tudíž důležité být připraven na jeho intenzitu.

Oslnivý zážitek s příchutí borůvek

Odrůda Blueberry Cheesecake vám přinese bohatou a sladkou chuť, která dokonale kombinuje intenzivní borůvky s krémovým cheesecakem. Toto je ideální volba pro milovníky dezertů a pro ty, kteří hledají jemný, avšak zároveň výrazný zážitek. Toto prvotřídní vaporizační zařízení bylo vyvinuto tak, aby vám poskytlo nezapomenutelný zážitek a klidný relax během celého dne. V náplni se nachází 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do široké palety chutí borůvkového cheesecaku, kterou si ihned zamilujete.

Kvalitní výroba

Extrakt HHC-P a HHC, který používáme při výrobě, je získáván procesem hydrogenace kvalitního CBD extraktu. Nikdy nebudeme nabízet plně syntetické nebo chemické přípravky. Proces hydrogenace je standardizovaný a dlouhodobě používaný v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme zaručit nejvyšší kvalitu extraktu HHC-P a HHC. Jeho výjimečnost spočívá v bohaté a chutné kombinaci, která spojuje jemnou chuť borůvek s krémovou esencí cheesecaku.

Návrh bez názvu-94