Novinka Tip
Značka: Czech CBD

Cartridge Mango 94% HHC 1 ml

2 hodnocení
399 Kč
Momentálně nedostupné

Náhradní HHC cartridge s exotickou příchutí Manga pro vaporizační pero je skvělým doplňkem pro ty, kteří touží po nových zážitcích. Tato náplň nabízí působivých 94 % HHC spolu s konopnými terpeny, což zajišťuje autentický a bohatý zážitek.

Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg

Sladké mango a úžasný HHC: Spojení pro nezapomenutelný zážitek

HHC náplň s příchutí Manga, obsahující impozantních 94 % HHC a 6 % terpenů z kalifornských krajin, přináší exotický zážitek. Tato náplň byla vytvořena s cílem přinést vám příjemné pocity a relaxaci. Oslnivé mango okamžitě upoutá vaši pozornost svou osvěžující chutí a sladkým aromatem, který zanechává nezapomenutelný dojem.

Tato příchuť je ideální pro dosažení příjemného a uvolňujícího stavu, stejně jako pro rozproudění chuťových pohárků. Důležité je však zdůraznit, že tato cartridge je zcela bez obsahu THC, což zajišťuje, že si můžete užívat bez starostí o nežádoucí efekty.

Lahodné mango okamžitě pohladí vaše smysly svou osvěžující chutí a sladkým aromatem, který bude působit jako skvělý podnět pro vaše chuťové buňky. Tato náplň je nejlepší pro navození příjemných a uvolňujících pocitů a současně posiluje chuť k jídlu, což se může ukázat jako zvláště užitečné v situacích, kdy je třeba podpořit apetit.

Původ této náplně v Kalifornii zaručuje vysokou kvalitu a autenticitu. Pokud hledáte spojení tropické chuti a relaxace, HHC cartridge Mango je pro vás naprosto ideální volbou. Připravte se na neopakovatelný zážitek, který vám tato náplň může přinést!