Novinka Tip

BrainMax Testamento 120 kapslí

1 hodnocení
688 Kč
Skladem

Testamento se vrací v nové podobě, s vyšším obsahem zinku a vitamínu D. Tento vylepšený doplněk stravy je vyvinut na základě látek, které byly opakovaně prokázány jako podpůrné pro udržení normální hladiny u mužů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3) podle nejnovějších studií. Bohužel, současná legislativa nám brání uvádět konkrétní účinky jednotlivých složek.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: Organické produkty
Hmotnost: 0.1 kg

Vitální Synergie: Nový Testamento

Testamento se vrací ve svěžím provedení. Jsme potěšeni, že jsme zdvojnásobili obsah zinku a vitamínu D! Tento doplněk stravy je sestaven z látek, které byly v nedávných studiích pravidelně potvrzeny jako účinné při udržení normální hladiny mužských hormonů (zinek1, ashwaganda2) a hormonální rovnováhy u žen (zinek3). Bohužel, stávající předpisy nám nedovolují uvádět přímé účinky jednotlivých látek.

Látky obsažené v Testamentu podporují harmonizaci hormonů jak u mužů, tak u žen. Ashwagandha, extrakt z brokolice a kopřivy, maca, zinek a vitamín D působí synergicky jako látky s prokázanými účinky.

Ideální pro všechny, kdo chtějí:

  • Zvýšit hladinu mužských hormonů (díky zinku1, maci peruánské3)
  • Podpořit hladinu progesteronu u žen (díky maci peruánské3)
  • Zlepšit libido (díky ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Posílit tréninkové výsledky (díky ashwagandě2)
  • Zvýšit energetickou úroveň (díky maci peruánské3, ashwagandě2)
  • Snížit přemíru estrogenu u mužů i žen (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)
  • Optimalizovat hormonální rovnováhu u mužů i žen (díky zinku1, ashwagandě2, maci peruánské3)

Doporučené dávkování:

  • V netréninkové dny užívejte ráno s jídlem 4 kapsle najednou. V tréninkové dny užijte 4 kapsle před cvičením. Pokud kombinujete s Daggerem, doporučujeme užívat Testamento buď ráno s jídlem nebo večer s večeří před spaním, zatímco Dagger užívejte vždy před tréninkem.

Obsah:

  • Extrakt z granátového jablka, Bio ashwagandha, Extrakt z kořene kopřivy 1:10, Extrakt z macy 1:10, Extrakt z ústřice, Zinek bisglycinát, Vitamin D3, Extrakt z brokolice, Tartrát karnitinu, Extrakt z černého pepře.

Protispékavé látky: křemičitan, fosforečnan vápenatý, hořečnatý stearát.

 
 I WANT HHC-P-27