BrainMax Performance Magnesium 1000 mg (Hořčík + Vitamín B6)

1 hodnocení
599 Kč
Skladem

Tento výrobek nabízí vynikající kvalitu chelátového hořčíku, který pochází z Německa. Tělo využívá tento hořčík mnohem efektivněji než levnější výrobky, které se často dovážejí z Asie. V každé kapsli se nachází 200 mg čistého hořčíku, a to pouze ve formě bisglycinátu hořečnatého.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: Organické produkty

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg

Inovovali jsme složení tohoto výrobku a přinesli jsme nové změny. Zvýšili jsme množství bisglycinátu hořečnatého a přitom jsme si stále udrželi vysokou čistotu produktu. Naše kapsle neobsahují žádné zbytečné látky (éčka). Každá kapsle obsahuje 200 mg čistého hořčíku, a to bez umělého zvyšování množství levnými a obtížně vstřebatelnými anorganickými sloučeninami, jako je oxid nebo sterát hořečnatý.

Díky přítomnosti glycinu, který je aminokyselinou spojenou s relaxací, má náš bisglycinát uklidňující účinky a pomáhá snižovat hladinu kortizolu. Je vhodný pro užití po tréninku a večer, kdy může pomoci snížit hladinu kortizolu (hormonu stresu).

1 000 mg bisglycinátu hořečnatého odpovídá 200 mg čistého hořčíku obsaženého v jedné kapsli.

Magnesium v chelátové formě: hořčík vázaný na aminokyselinu glycin. Tělo ho velmi dobře vstřebává a využívá (80% vstřebatelnost). Na rozdíl od toho je vstřebatelnost oxidu hořečnatého pouze 4 %. Náš výrobek nemá projímavé účinky, ani při vyšších dávkách. Tato forma hořčíku je ideální pro doplnění zásob ve svalech, včetně srdce.

Návrh bez názvu-13