Novinka Tip

Vaporizer Tarzan power 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
249 Kč
Skladem

Tarzan Power HHC vapovací pero s obsahem 94 % HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Přenesete se jeho výraznou zemitou chutí, doplněnou jemným štiplavým nádechem borovice. Skvělé pro odstranění stresu a napětí, přináší příjemné pocity klidu a relaxace.

Bez přítomnosti THC!

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Tarzan Power: Kouzlo HHC 

HHC vape příchuť Tarzan Power je optimální pro relaxaci a podporu společenské aktivity. Kvalitní vapovací pero navržené s ohledem na každodenní pohodu a odpočinek. Zaujme vás svou výraznou zemitou chutí, kterou dotváří jemný štiplavý nádech borovice. Ideální pro uvolnění stresu a napětí, přináší příjemné pocity klidu a relaxace.

Bez obsahu THC

Hexahydrokanabinol (HHC) je také výborným pomocníkem při různých nevolnostech. Liquid v náplni obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé srovnávají s THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální, a můžete si ho bez obav užívat, ať už kvůli jeho blahodárným nebo euforickým vlastnostem. Naše výjimečné vapovací pero je tu pro vás.

Kvalitní Výroba

Při výrobě využíváme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. Držíme se pevně přírodního základu našich produktů a odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit zdraví. Proces hydrogenace je standardizovaným "foodgrade" výrobním postupem, používaným mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout vynikající HHC extrakt.

I WANT HHC-P-2