Značka: HHC

Vaporizer Super Lemon Haze 95% HHC 1 ml

4 hodnocení
789 Kč 1 290 Kč Sleva 38 %
Skladem

HHC vaporizační pera nabízejí osvěžující příchuť Super Lemon Haze s obsahem 95% HHC a přírodními konopnými terpeny. Pokud jste fanoušky citrusových chutí, budete zamilovaní do této lahodné příchuti až stočnásobně. Nesmírně silné aroma citrusového ovoce a pronikavá chuť citronové kůry vám zaručí intenzivní ovocný zážitek. Tato příchuť přináší pocity štěstí, mentální síly a duševní rovnováhy, aniž by obsahovala jakékoli THC

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.2 kg

HHC vaporizér

Vaporizační pero Super Lemon Haze s 95% HHC a konopným terpenem. Extra silné aroma citrusových plodů, které se vám vryjí do paměti. Přináší pocity štěstí, velkou mentální sílu a vyrovnanostHexahydrokanabinolje také perfektním pomocníkem při žaludečních nevolnostech. 

Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje kanabinoid HHC. Ten někteří uživatelé připodobňují k THC. Oproti THC je HHC 100% legální a můžete si ho v klidu užívat. Ať už pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti. 

Extrakt, který při výrobě používáme, je získáván přirozenou cestou. Nikdy vám nebudeme nabízet syntetické a chemické preparáty, které by mohly ohrozit vaše zdraví. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme nabídnout skvělý HHC extrakt. 

Chuť a vůně: extra silné aroma citrusových plodů

Náplň: 95% HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: HHC liquid v cartridge: 1 ml, baterie: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah 1 ml, USB nabíječka

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.