Novinka Tip

Vaporizer Sky heaven 94% HHC 1 ml

2 hodnocení
628 Kč
Skladem

Vapovací zařízení s legendární příchutí Sky Heaven (6% terpenů) a náloží, která obsahuje 94% HHC. Prvotřídní hexahydrokanabinol. Nabízí intenzivní zemitou chuť s jemnými, sladkými nádechy citrusů. Ideální prostředek pro zlepšení nálady, uvolnění stresu a posílení chuťových smyslů.

Bez obsahu THC!

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Vapovací zařízení, které vás okouzlí!

HHC Vape příchutě Sky Heaven s obsahem 94% HHC a 6% terpenů legendární odrůdy. Ideální pro zlepšení nálady a snížení stresu. Kvalitní vapovací pero, vytvořené s ohledem na každodenní pohodu a odpočinek.

Bez obsahu THC

V tekutině uvnitř náplně se nachází kanabinoid HHC - hexahydrokanabinol. Někteří uživatelé jej srovnávají s THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si jej bez obav užívat, ať už kvůli jeho blahodárným či euforickým vlastnostem. Naše skvělé vapovací pero je tu pro vás.

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

I WANT HHC-P-30