Novinka Tip

Vaporizer Serpent maze 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
628 Kč
Skladem

Vapovací pero Serpent Maze s obsahem 94% HHC a 6% konopných terpenů pochází přímo z kalifornské oblasti USA. Toto jedinečné vapovací pero nese bohatou ovocnou vůni s výraznými podtóny jahod, vytvářející tak ideální atmosféru pro relaxaci a pohodu.

Je důležité podotknout, že Serpent Maze je bez THC, což znamená bez obsahu psychoaktivní látky.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Serpent Maze: Kalifornská Příchuť

Serpent Maze HHC vape příchuť obsahující 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Tato speciální příchuť byla vytvořena s cílem poskytnout vám příjemné pocity a psychickou bdělost, doprovázené fyzickým relaxačním efektem. Je to vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo navrženo pro každodenní pohodu a odpočinek. Náhradní HHC cartridge najdete u nás na Kratolessu.

Zcela bez THC

V náplni se nachází liquid obsahující kanabinoid HHC, který někteří uživatelé přirovnávají k THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho bez obav užívat, ať už pro jeho blahodárné či jiné skvělé vlastnosti. Naše vynikající vapovací pero je zde pro vás!

Bezpečná výroba HHC

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. Nikdy vám nenabídneme plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví. Držíme krok s přírodním základem a využíváme standardizovaný "foodgrade" výrobní proces hydrogenace, používaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout výjimečný HHC extrakt.

Prohlédněte si také naše ostatní výborné HHC vapovací sety

I WANT HHC-P-29