Novinka Tip

Vaporizer Grape 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
788 Kč
Skladem

Vaporizační set s exkluzivní příchutí Grape HHC přináší vysoký obsah HHC 94 % a je zpestřeno 6 % terpeny pocházejícími přímo z kalifornských farem. Tato unikátní kombinace nabízí intenzivní chuť zralého hroznového vína, která vám pomáhá relaxovat každý den.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Zážitek plný hroznů 

Ponořte se do světa lahodného výběru s HHC vape příchutí Grape, která nese obsah HHC v hodnotě 94 % a dále je obohacena o 6 % autentických kalifornských terpenů. Tato jedinečná kombinace vám přináší nezaměnitelnou chuť zralého hroznového vína, sklizeného ze slunných svahů jižní Kalifornie. Je to jako okamžité ponoření do sladkého hroznu, který se jemně rozplývá na vašem jazyku a přináší úplné pohodlí a harmonii.

Naše vapovací pero bylo navrženo s ohledem na vaše každodenní potřeby a nejenže zajišťuje kvalitu, ale také spolehlivost. Stává se vaším věrným společníkem na cestě za klidem a odpočinkem. A co je to nejdůležitější, Grape HHC neobsahuje žádné THC! To vám umožní plně si užívat každý den a nechat se unést do světa klidu, harmonie a pohody bez jakýchkoliv obav.