Novinka Tip

Vaporizer Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
222 Kč 800 Kč Sleva 72 %
Skladem

HHC vapovací pero s příchutí Gelato obsahuje nálož s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z kalifornské oblasti. Ponoří vás do svěží krémové vůně, kterou okoření jemné doteky čerstvých citrusů a citrusové kůry. Ideální pro povzbuzení nálady a snížení stresu.

Bez přítomnosti THC!

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Letní osvěžení

HHC vape příchutě Gelato s 94% HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Vytvořeno s cílem vyvolat příjemné pocity a mentální svěžest spojenou s fyzickým uvolněním. Unikátní vapovací zařízení, navržené s ohledem na každodenní pohodu a relaxaci.

Bez obsahu THC!

Tato příchuť obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé srovnávají s THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho bez obav užívat, ať už pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti. Krémová chuť s jemnými náznaky citrusového aroma pro ještě radostnější den. Skvělé pro zmírnění akutních bolestí nebo eliminaci stresu. Hexahydrokanabinol rovněž osvědčuje svou účinnost jako pomocník při žaludečních nevolnostech. Naše vynikající vapovací zařízení je tu pro vás.

Při výrobě využíváme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

29