Novinka Tip

Vaporizer Banana Runtz 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
788 Kč
Momentálně nedostupné

Vaporizační pero s Banana Runtz HHC přinášející 94 % obsah HHC a 6 % přírodních konopných terpenů přímo z kalifornských farm. Jeho vůně nese aroma dozrálých banánů a sladkého ovoce, oživené jemnými zemitými tóny bylinek.  

Kategorie: HHC vapovací sety
Hmotnost: 0.1 kg

Banánová vapovací bomba 

Zde máme nepřekonatelnou chuť a neuvěřitelnou sílu v jednom - Banánové valovací pero! Toto jedinečné vape pero je naplněno exkluzivní příchutí Banana Runtz HHC, která se pyšní ohromující koncentrací 94 % HHC a navíc je obohacena o 6 % originálních konopných terpenů přímo z kalifornských plantáží.

Tato lahodná směs v sobě skrývá neodolatelnou chuť dozrálých banánů a sladkého ovoce, která se harmonicky prolíná s jemnými zemitými tóny bylinek. To vše můžete zažít v jediném potahu, což zaručuje možnou euforii a okamžitou uvolněnost s dosažením vrcholné koncentrace.

Banana Runtz vám však neposkytuje pouze skvělou chuť a relaxaci. Stává se vaším spolehlivým průvodcem k lepší náladě, rychkému uvolnění od bolesti a naprostému osvobození od stresu. A to vše v elegantním a prvotřídním vaporizačním setu, které bylo vytvořeno s ohledem na váš každodenní pohodový odpočinek.