Novinka Tip
Značka: Kratomit

Mountain Shilajit Kratomit

1 hodnocení
1 559,69 Kč
Skladem

Shilajit je přírodní látka vyskytující se především v Himalájích, vzniklá po staletí postupným rozkladem některých rostlin působením mikroorganismů. Je to silný a velmi bezpečný doplněk stravy, obnovující energetickou rovnováhu a potenciálně schopný pomáhat.

Můžeme doručit do:
30.1.2023
Kategorie: Organické produkty

MOUNTAIN SHILAJIT KRATOMIT

Shilajit je doplněk stravy obsahující kyselinu fulvovou a stopové minerální látky. Náš výrobek byl ošetřen moderní technologií extrakce za studena. Oproti tradičním přístupům zachovává většinu molekulárních vlastností včetně extrémně jemné filtrace. Má také výhodu oproti jiným minerálním doplňkům, protože je 100% přirozeně sklizený, není smíchán ani syntetizován s jinými prvky a jeho zásoby jsou omezené. Proč potřebujeme Shilajit? V důsledku zemědělských metod a celosvětového znečištění je půda i naše strava ochuzeny o životně důležité živiny. Shilajit vám dodá další živiny a na rozdíl od běžného minerálního doplňku zlepšuje složka kyseliny fulvové v Shilajitu vstřebávání minerálů, podporuje zdraví a pohodu.

 

Jak používat Shilajit?

Shilajit je k dispozici v tekuté formě. Vždy podávejte doplňky podle pokynů. Pokud si doplněk koupíte v tekuté formě, rozpusťte porci o velikosti zrnka rýže nebo hrášku v tekutině a pijte jednou až třikrát denně (podle návodu). Doporučená dávka shilajitu je 300 až 500 mg denně. Před užitím shilajitu si promluvte se svým lékařem.

 

Popis produktu:

Mountain Shilajit Kratomit

Celková hmotnost: 42g

Množství shilajitu: 15 g

Obsah kyseliny fulvové: 84,5%