Novinka Tip
Značka: Kratomit

Moon Berry THCP disPOD 1ml

2 hodnocení
399 Kč 690 Kč Sleva 42 %
Skladem

Unikátní vaporizační zařízení THC-P disPOD s lahodnou příchutí Moon Berry obsahuje 1 ml tekutiny s prvotřídním THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato mimořádná kombinace THCP a CBG a oba kanabinoidy se vzájemně skvěle doplňují ve svých účincích. Chuť Moon Berry exceluje svými hlubokými tóny, evokujícími atmosféru noci, doplněnými jemným ovocným a sladkým nádechem. 

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg

Očarující rozmanitost v chutích

Vape přístroj THCP disPOD s příchutí Moon Berry o objemu 1 ml představuje vrchol naší sbírky produktů obsahujících THC-P. Jedná se o elegantní jednorázový vaporizační přístroj, který nabízí nenápadné a bezproblémové vapování. Kvalitní THC-P destilát, vyrobený v Evropské unii, poskytuje silný a dlouhotrvající účinek.

Skvostně kompaktní

Pro ty, kdo teprve vkračují do světa THC-P, doporučujeme začít s opatrností. THC-P se vyznačuje zpožděním nástupu účinku, který se plně projeví až po 1-2 hodinách. Je klíčové být připraven na jeho výrazný efekt, abyste nebyli překvapeni jeho intenzitou a trváním.

Tento výrobek je skvělý pro povzbuzení mysli, zklidnění stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa rozmanitých chutí s naším vaporizačním přístrojem THC-P disPOD!

Tento výrobek je ideální pro ty, kdo hledají jedinečný zážitek z vapování s výrazným charakterem Moon Berry.

I WANT HHC-P-39