Značka: HHC

HHC Spray Basic 5 ml - 165 mg HHC

4 hodnocení
589 Kč 1 000 Kč Sleva 41 %
Skladem

HHC Spray Basic je revoluční novinka ve vstřebatelnosti kanabinoidů. Speciální forma emulze díky níž je zaručena extrémně rychlá a až 4x násobně vyšší absorpce HHC. Stačí pouze zmáčknout. Vše je doplněno příjemnou limetkovou vůní, která povznese požitek na vyšší úroveň. Sprej Vás uvolnízrelaxuje tělo a mysl a dodá vyšší apetit.  

 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC spreje
Hmotnost: 0.1 kg

HHC Spray Basic

Jedno balení HHC Spray Basic poskytne dostačující množství pro pohodlnou zábavu a relaxaci 5-6 osob po celý večer.

Náš extrakt HHC je získáván metodou hydrogenace kvalitního CBD extraktu, což znamená, že nikdy nepoužíváme plně syntetické nebo chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví a nemají žádný přírodní základ. Hydrogenace je osvědčený proces, používaný v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, a jde tak o standardizovaný výrobní postup s certifikací pro potravinové použití. Díky odbornému přístupu našeho týmu specialistů vám můžeme garantovat kvalitní HHC extrakt.

Mezi HHC extrakty vyskytujícími se na trhu jsou obrovské rozdíly, jak v kvalitě a vůni, tak hlavně i v aktivní složce kterou obsahuje. Tzv. poměr 9R : 9S. Kdy aktivní složkou je právě isomer 9R .V extraktu HHC který Vám nabízíme my v našich produktech je tento poměr isomerů hexahydrokanabinolu minimálně 9R 68,57 % :  9S 24,12 %

Účinek: euforický, povznesený, energický

Ideální pro: zlepšení nálady, zábavu a stimulaci apetitu

Vůně: velmi intenzivní a svěží limetkové aroma

Náplň: 165 mg HHC, citronový olej, Neobee, patentovaná formule 

Objem: 5 ml

Upozornění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. HHC není psychoaktivní látkou v konopí a jeho užití je legální. Neobsahuje žádné THC. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.