Novinka Tip

HHC Shot Zelené jablko

1 hodnocení
88 Kč
Skladem

Připravte se na explozi energie s tímto lahodným HHC shotem s jablečnou příchutí. Každý Shake-Shot-Party obsahuje úctyhodných 30 mg HHC, což je výsledek dokonalého spojení kanabinoidů a sladkého sirupu. 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg

HHC shot: Dávka energie s jablky 

Rádi bychom vám představili neobyčejný zdroj energie v podobě našeho výrobku nazvaného "Jablečný shot". Tento lahodný nápoj je plný pozitivních účinků hexahydrokanabinolu, zvaného HHC, a lákavé jablečné chuti. V každém lahvičkovém dávkovači se nachází 30 mg HHC, což je spojení kanabinoidů s jemným sirupem, které potěší všechny příznivce HHC.

Náš produkt, Jablečný shot, vám umožňuje získat novou dávku energie a pozitivní náladu, aniž byste museli sáhnout po jakémkoliv THC produktu. Tato pochoutka je ideální pro ty, kteří hledají alternativní cestu k relaxaci a uvolnění bez jakýchkoliv psychoaktivních účinků.

Každý doušek Jablečného shotu vás rychle přenese do jablečného ráje, kde se sladká chuť spojí s příjemným pocitem uvolnění. Naše unikátní složení vám přinese vlnu jablečné svěžesti a radosti.

Tento unikátní jablečný shot s HHC je výtvorem naší vášnivé dílny pro všechny milovníky HHC. Připravte se na neuvěřitelný zážitek, který vám tento shot přinese!

Tento produkt je ideální volbou pro všechny, kteří hledají neopakovatelný zážitek spojený s HHC, a který nabízí výraznou chuť a pozitivní pocity. Připravte se na dobrodružství plné lahodných momentů s naším Jablečným shotem!