Novinka Tip

HHC Shot Blue Mango

1 hodnocení
88 Kč
Skladem

Sladká bomba energie s dotekem manga a 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) je další unikátní kombinací kanabinoidů a sladkého sirupu, kterou nabízíme všem milovníkům HHC. Stačí jednoduše zatřepat a vypít! 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg

Sladká energie HHC a manga 

Představujeme vám sladký nádech energie, který nese v sobě 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a nádech dobrodružství v podobě manga. Jedná se o další mistrovskou kombinaci kanabinoidů a sladkého sirupu, kterou jsme pro vás připravili. HHC shot je nejen praktickým způsobem, jak si užít HHC, ale také kompaktním a snadno přenosným produktem, který vám bude vždy po ruce, připravený dodat svou sladkou mangovou energii kdykoliv a kdekoliv.

Tento lahodný HHC shot vám poskytne nejen chutný zážitek, ale také unikátní možnost prozkoumávat svět HHC. Jeho obsah 30 mg HHC vás nabije energií a otevře nové obzory pro vaše dobrodružství.

Nechte se unést každým douškem této lahvičky HHC shotu, která skrývá v sobě nejen sladkou chuť, ale také možnost prozkoumávat svět HHC s lehkostí a elegancí. S nádechem manga v každém doušku vás tento sladký záblesk HHC energie nadchne.