Novinka Tip
Značka: Kratomit

HHC pero disPOD strawberry puding 500mg HHC

1 hodnocení
228 Kč 500 Kč Sleva 54 %
Skladem

Strawberry Puding disPOD s 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) v sobě ukrývá nezapomenutelný zážitek, který rozproudí vaše smysly. Podmanivá chuť jemného jahodového pudinku s krémovými tóny vás vtáhne do světa nostalgie a pohody, dopřávajíc vám jedinečný relaxační okamžik.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg

Rozkošný jahodový únik: Kouzelný disPOD Strawberry Puding 

Zapomeňte na obyčejné okamžiky a ponořte se do světa lahodného pudingového zážitku s naším Kouzelným disPODem Strawberry Puding 500mg HHC. Tento vaporizér přináší jednoduchý a nenápadný způsob relaxace, obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s přírodními terpeny, které podporují vaši náladu a uvolňují stres. Naše jednorázové náplně jsou navrženy pro maximální pohodlí a chuťový zážitek, bez ohledu na vaši úroveň zkušeností s HHC.

DisPOD Strawberry Puding je vyráběn s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Jeho vyvážený poměr isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů přináší lahodnou chuť jemného jahodového pudinku s příjemnými tóny, které vyvolávají pocit nostalgie a pohody. Nabíjení baterie je snadné pomocí Micro-USB kabelu a náplň neobsahuje žádné ředící látky, což zajišťuje autentický zážitek.

Vždy pamatujte na dodržování zákonů o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a udržujte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

I WANT HHC-P-10