Novinka

HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

1 hodnocení
1 388 Kč
Skladem

Připravte se na výjimečný zážitek s vaporizérem HHC-P Stronger a ohromující příchutí Amnesia. Zde vám nabízíme vrcholný a nejzajímavější účinek, který na trhu můžete najít. Série STRONGER HHC-P se řadí mezi špičku mezi produkty HHC-P, a to díky své intenzitě, kvalitě a unikátnímu kouzlu, které vás okouzlí. 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC vapovací sety

Vstupte do nekonečné euforie s jedinečným Stronger

Mezi špičkovými výrobky s HHCP, které dominují na trhu, zazářila nejvýraznější řada, garantující dlouhotrvající efekt po aplikaci.

HHC-P Stronger s osvěžujícím aroma Amnesia vám otevře dveře k intenzivnímu zážitku smyslů, kde se propojuje hluboká, zemitá chuť s jemnými náznaky sladkých citrusů. S významným podílem 15 % HHC-P a 80 % HHC přináší mimořádný terpenový profil Amnesia, který je skvělým podporovatelem pozitivní nálady, snižuje stres a povzbuzuje chuť k jídlu. Otevřete se nové úrovni relaxace a pohody a vyzkoušejte tento úžasný produkt.

Dokonale vyvážené spojení HHC a HHC-P zaručuje optimální zážitek. Zažijte maximální pocity štěstí, euforie a pohody, s výrazně prodlouženým účinkem a příjemným, postupným nástupem. Vaše tělo i mysl se uvolní a zaznamenáte naprostou relaxaci.

Stronger však představuje mnohem více než pouhý výrobek – je to styl života. Sladká aroma citronu a krémových esencí se prolíná s jemnými bylinkovými a zemitými odstíny.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.