Novinka

HHC-P Stronger Alien OG 1 ml

2 hodnocení
1 388 Kč
Skladem

Vstupte do světa Stronger s vaporizérem HHC-P a dotykem Alien OG. Nejvýraznější a nejúžasnější účinek, který můžete na trhu najít. Série STRONGER HHC-P patří k vrcholným produktům HHC-P, a svou vitalitou, kvalitou a neobyčejným významem vás zaujme. Stronger znamená víc než jen výrobek – je to způsob života.

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC vapovací sety

Prožijte neomezenou euforii s kolekcí Stronger

Mezi nejvýraznějšími výrobky s HHCP na trhu dominuje tato výjimečná série, která garantuje trvalý efekt účinku.

HHC-P Stronger s esencí Alien OG vám umožní zažít zcela jedinečný smyslový zážitek, kde se prolíná neodolatelně sladká vůně borovice, jemný šepot kushe s hlubokým zemitým základem a doteky citronové kůry, s výrazným podílem 15 % HHC-P a 80 % HHC. Exkluzivní terpenový profil Alien OG nabízí ideální podporu pro zvýšení nálady, redukci stresu a povzbuzení chuti k jídlu. Dejte mu šanci a otevřete dveře k úplně nové úrovni relaxace a pohody.


Genetika, která se vztahuje k severní Kalifornii, nese jemný ovocný nádech, lehké akcenty kushe a zemitý základ. Dokonale vyvážené spojení HHC a HHC-P nabídne nejvyšší možný zážitek. Prožijte vrcholné emoce štěstí, euforie a pohody, s výrazně prodlouženým účinkem a postupným, příjemným začátkem. Uvolní vaše tělo i mysl a zaručí naprostou relaxaci.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.