HHC med, 1000 mg HHC

7 hodnocení
689 Kč
Skladem

Vstupte do světa neodolatelného pokušení, kterým je český med s přídavkem 1000 mg HHC. Tento med je důkazem mimořádné kvality, kterou si malí čeští včelaři opatrují jako své nejcennější bohatství. Připravte se na jedinečnou chuťovou jízdu a ponořte se do lahodných pokladů, které tento med ukrývá. 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky

Výtečný med HHC

Tento skvělý med nabízí jemně vyváženou přírodní sladkost a patří mezi nejlepší nositele HHC pro lidské tělo. Díky svému jedinečnému složení jednoduchých cukrů se snadno vstřebává. Při dodržení správného výrobního procesu se vytváří dokonalá synergická kombinace těchto dvou látek, kterou lidské tělo plně využívá.

Tento úžasný med pochází z malých českých včelařských farem, které klade kvalita medu na první místo. Včelaři se věnují s vášní a pečlivostí, aby dosáhli nejvyšších standardů, které jsou zajištěny ve každé lahodné kapce tohoto pokladu z medu.

Jedna lžička tohoto medu obsahuje přibližně 15 mg HHC. V balení o hmotnosti 350 g najdete více než 68 lahodných lžiček tohoto chutného medu.

Doporučené dávkování: Určeno jen pro zevní použití! 

Upozornění: Zákaz prodeje mladším 18ti let. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.