Novinka Tip

HHC Jelly 25mg - želé malina

2 hodnocení
388 Kč
Skladem

Naše sladké želé bonbony, obohacené o 25 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a ponořené v lahodné malinové příchuti, představují neodolatelný zážitek pro vaše chuťové buňky.  Každý balíček obsahuje 10 kousků želé s celkovým obsahem 250 mg HHC, což vám umožní si užívat tyto lahodné pochoutky, kdykoliv si přejete.

Tyto bonbony jsou bez THC, což znamená, že si můžete plně vychutnat příjemné HHC. 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg

Malinový zážitek

Každý kousek této lahodné pochoutky v sobě ukrývá 25 mg HHC, známého pro své potenciální relaxační a potěšující účinky. Při každém rozpouštění se uvolní intenzivní aroma malin, které okamžitě upoutá vaši pozornost a zanechá vám příjemný dojem čerstvých lesních plodů.

Tato malinová lahůdka v každém želé přináší chuťový zážitek, kterým můžete okořenit svůj den. Balení obsahuje 10 kousků želé s celkovým obsahem 250 mg HHC, což vám umožní si dopřát tuto pochoutku vždy, kdy potřebujete chvilku radosti a relaxace.

A co je klíčové, tyto bonbony jsou zcela bez obsahu THC, což znamená, že si je můžete vychutnat bez jakýchkoli obav z nežádoucích psychoaktivních efektů. Ponořte se do letního zážitku a slunečné nálady s našimi malinovými dobrotami.

Vyrábíme je s pečlivostí a láskou přímo v České republice, abychom vám přinesli skvělý zážitek a radost z chuti. Nechte se unést do světa malinových rozkoší a užívejte si tyto lahodné bonbony kdykoliv a kdekoliv. 

Toto úžasné aroma a intenzivní chuť vás přenesou do okamžiku, kdy jste si utrhli čerstvé maliny na lesním palouku nebo ve vlastní zahrádce.