HHC Cookies s čoko kousky, 500 mg HHC

12 hodnocení
448 Kč 999 Kč Sleva 55 %
Skladem

Americké sušenky s obsahem 500 mg HHC a lahodnými kousky čokolády, které vám zajistí den plný radosti a zábavy. Tyto sušenky obsahují to nejkvalitnější HHC, pocházející z důkladně kontrolované produkce. Přinášejí energii, pomáhají uklidnit rozrušené nervy a indukují stav relaxace až euforie. Společně s námi se vydejte na nezkoumané cesty galaxie.

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.3 kg

HHC cookies

Tyto autentické americké sušenky s HHC podle originálního receptu jsou prostě nepřekonatelné. Nabízejí jemné křupání s vláčnou texturou, ale zároveň vám poskytnou plnou a bohatou chuť, doplněnou kousky lahodné čokolády, kterou nelze na evropském trhu najít. Jsou to naprosto jedinečné a originální HHC sušenky, které obsahují 500 mg HHC a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin. Tyto legendární sušenky vám přinesou okamžiky uvolnění a pomohou uklidnit rozrušené nervy. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný radosti a zábavy. 

Složení: hexahydrokanabinol 50 mg/ks, mouka, máslo, voda, MCT olej, cukr, sůl

Obsah balení: 10ks 

Upozornění: Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Zákaz prodeje mladším 18ti let. Koupí produktu toto zákazník stvrzuje. Není určeno k přímé konzumaci. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Vyrobeno v ČR.