Novinka Tip
Značka: Kratomit

Ground and Pound THCP disPOD 1ml

2 hodnocení
399 Kč 690 Kč Sleva 42 %
Skladem

Poutavý jednorázový disPOD obsahující THC-P a lahodnou příchuť Ground and Pound láká svou 1 ml tekutinou obsahující prvotřídní THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato exkluzivní kombinace THCP a CBG vytváří synergické účinky obou kanabinoidů. THC-P může poskytnout až několikanásobně větší sílu než běžné THC.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg

Elegance a nenápadnost

Oslňující styl a diskrétnost spojené v jednom: THCP disPOD 1 ml s poutavou příchutí Ground and Pound. Naše řada THC-P disPOD představuje vrchol nabídky produktů obsahujících THC-P, nabízející kompaktní jednorázový vaporizér navržený s ohledem na nenápadnost a snadné použití. Kvalitní THC-P destilát, vytvořený v srdci Evropy, slibuje silný a dlouhotrvající účinek.

Chytrý design, který nezklame

Pro ty, kteří se teprve seznamují s THC-P, doporučujeme opatrnost. THC-P je známé svým zpožděním nástupu účinku, který se plně projevuje až po 1-2 hodinách. Buďte připraveni na intenzivní účinek, abyste nebyli překvapeni jeho hloubkou a trváním.

Oživte své smysly jemnými zemitémi tóny, doplněnými nádechem sladkého dřeva a pikantního pepře v příchuti Ground and Pound. Tento produkt není jen o vaporizaci; je to cesta k povzbuzení mysli, uklidnění stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa bohatých chutí s naším exkluzivním THC-P disPOD!

I WANT HHC-P-37