Tip
Značka: Czech CBD

Glovape Jack Herer 700mg HHC

4 hodnocení
399 Kč 1 000 Kč Sleva 60 %
Skladem

Přenesete se do světa zářivých jednorázových per GloVape s příchutí Jack Herer, které obsahují neuvěřitelných 700 mg HHC. Tento fenomenální konopný fenomén se vypracoval na kultovní hit s oprávněnou slávou. Jeho ohromující kombinace zemitých a dřevitých tónů s jemným nádechem borovice vás naprosto uchvátí. Připravte se na super náladu, boost energie a povzbuzení vaší kreativní mysli. Kromě toho vám tento výrobek může posloužit jako spojenec při zmírnění úzkosti, stresu a deprese a dokonce podpořit vaši chuť k jídlu.

 

 

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry

Jedinečné jednorázové pero GloVape 

Vstupte do světa žhavých jednorázových per GloVape s příchutí Jack Herer a úžasnými 700 mg HHC. Tento ohromující konopný hit si mezi milovníky marihuany získal kultovní status, a to z dobrého důvodu. Jeho smyslově působivá kombinace zemitých a dřevitých tónů s jemným nádechem osvěžující borovice okouzlí každý kout vaší mysli. Připravte se na vzrušující dobrodružství, protože tento jedinečný produkt vám nejen zvedne náladu, ale také dodá energii a povzbudí vaši tvůrčí představivost.

GloVape se navíc může stát vaším věrným společníkem při zmírňování úzkosti, stresu a deprese a dokonce vám pomůže obnovit chuť k jídlu. Ať už se chystáte na nezapomenutelný večírek s nejbližšími přáteli, tančit do nejzajímavějšího klubu nebo na oblíbený festival plný hudby a radosti, tento vaporizér vás ohromí nejen svým výkonem, ale také nevšedním vzhledem a fantastickým designem.

Je důležité zdůraznit, že tento výrobek neobsahuje THC, což znamená, že si můžete vychutnat jeho blahodárné účinky bez obav z nežádoucích psychoaktivních účinků.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.