Novinka Tip
Značka: Kratomit

HHC pero disPOD wild banana 500mg HHC

2 hodnocení
228 Kč 500 Kč Sleva 54 %
Skladem

Zapomeňte na starosti a připravte se na dobrodružství plné exotiky s naším jednorázovým disPODem, který se honosí příchutí Wild Banana a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu). Stačí jediný tah a budete ponořeni do světa divokých banánů, kde sladkost a exotické aroma těchto plodů zasáhne vaše smysly a odnesou vás rovnou do houštiny tropického pralesa. Užijte si osvěžující zážitek, který vám dodá energii a radost, kdekoliv se nacházíte.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg

Zážitek z tropů: Nový DisPOD Wild Banana 500mg HHC

Zapomeňte na starosti a objevte nový způsob relaxace s naším DisPODem Wild Banana 500mg HHC. Tento jednorázový vaporizér vám přináší jednoduchý a diskrétní zážitek, který je ideální jak pro začátečníky, tak pokročilé uživatele HHC.

DisPOD Wild Banana je zkonstruován s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Obsahuje vyváženou směs hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů, které vytvářejí autentickou chuť divokých banánů s příjemnými tóny tropického ovoce. Jeho baterie lze pohodlně dobíjet pomocí Micro-USB kabelu, a náplň je bez ředících látek, což zajišťuje čistý a autentický zážitek.

Pamatujte, že prodej tabákových výrobků a elektronických cigaret podléhá zákonům, a proto uchovávejte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů a osob pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let. 

I WANT HHC-P-8