Novinka Tip
Značka: Kratomit

HHC pero disPOD cherry cola 500mg HHC

1 hodnocení
228 Kč 500 Kč Sleva 54 %
Skladem

Jednorázový disPOD s příchutí Cherry Cola a obsahem 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) slibuje osvěžující zážitek, který potěší vaše smysly. Nechte se unést do světa lahodného colového nápoje s jeho výraznou sladkostí a jedinečnou chuťovou esencí, která vás okamžitě zavede do atmosféry oblíbených nápojových automatů.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg

Magický disPOD Cherry Cola 500mg HHC

Zapomeňte na každodenní okamžiky a ponořte se do světa osvěžující chuti s naším Magickým disPOD Cherry Cola. Tento vaporizér je navržen pro jednoduchý a nenápadný způsob relaxace. Obsahuje 500 mg HHC (hexahydrokanabinolu) spolu s přírodními terpeny, které podporují vaši náladu a uvolňují stres. Naše jednorázové náplně jsou vytvořeny s ohledem na maximální pohodlí a chuťový zážitek, bez ohledu na váš stupeň zkušeností s HHC.

DisPOD Cherry Cola je vyroben s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Jeho vyvážený poměr isomerů hexahydrokanabinolu a přírodních terpenů přináší osvěžující chuť oblíbeného colového nápoje s příjemnými tóny, které vás okamžitě vtáhnou do atmosféry oblíbeného baru. Dobíjení baterie je snadné pomocí Micro-USB kabelu a náplň neobsahuje žádné ředící látky, což zajišťuje autentický zážitek.

Prosíme, pamatujte na dodržování zákonů o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a udržujte tento produkt mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

I WANT HHC-P-9