disPOD Amnesia Haze 500 mg HHC

14 hodnocení
428 Kč 600 Kč Sleva 28 %
Skladem

Chcete svou dávku štěstí? S naším kouzelným disPODem s příchutí Amnesia Haze obsahujícím 500 mg HHC ji dostanete! Je bez THC a s lahodnou příchutí sladkých citrusů. Zlepšuje náladu, snižuje stres a stimuluje apetit.

 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: Jednorázové HHC vaporizéry
Hmotnost: 0.1 kg

DisPOD Alien 

Nabízíme disPOD s příchutí Amnesia Haze, který obsahuje 500 mg HHC a může vám přinést nádherný pocit štěstí. Tento produkt neobsahuje THC a má příjemnou chuť sladkých citrusů. Může pomoci zlepšit náladu, snížit stres a stimulovat chuť k jídlu.

DisPOD: Co to vlastně je?

Dispod je vaporizační přístroj, který je vybaven jednorázovými náplněmi s obsahem HHC a také přírodních terpenů.

DisPOD Alien Amnesia Haze 

  • Naše vaporizéry obsahují 500 mg HHC extraktu, který byl získán hydrogenací CBD extraktu. Tento extrakt je zcela přírodní a bezpečný. Naše disPOD cigarety jsou vyráběny s vysokou kvalitou a mají větší poměr isomerů hexadyrokanabinolu než většina HHC extraktů, které jsou dostupné na trhu.
  • Pro zlepšení nálady, snížení stresu a stimulaci chuťových receptorů jsou přidány terpeny, jako jsou Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene a Linalool.
  • Náplň neobsahuje žádné ředící roztoky a baterie lze snadno dobít pomocí Micro-USB konektoru.

Pamatujte, že je nutné dodržovat zákony o prodeji tabákových výrobků a elektronických cigaret a výrobky ukládat především mimo dosah dětí, těhotných a kojících žen, aktivních řidičů nebo lidí pracujících v těžkých průmyslových odvětvích.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.