Novinka
Značka: Kratomit

Cartridge Tarzan power 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
199 Kč 500 Kč Sleva 60 %
Skladem

Ponořte se do světa Tarzan Power s naší náhradní cartridge obsahující 94 % HHC pro vapovací pero. Tato cartridge přináší intenzivní a zemitou chuť s výrazným štiplavým nádechem borovice. Je skvělou volbou pro uvolnění stresu a napětí, přinášející během užívání příjemné pocity klidu a relaxace spojené s vysokou mentální a sociální aktivitou.

Důležité je podotknout, že náš produkt je zcela bez obsahu THC, což zajišťuje bezstarostný zážitek bez psychotropních účinků.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg

Originální chuť a relax s Tarzan Power 94% HHC Cartridge

Osvěžte svůj vapovací zážitek s naší Tarzan Power 94% HHC Cartridge. S obsahem 94 % hexahydrokanabinolu (HHC) nejen přinášíme výtečnou chuť, ale také hlubokou relaxaci bez přítomnosti THC.

Důležité vlastnosti:

  • Přírodní konopné terpeny:
    6 % obsahu tvoří přírodní konopné terpeny, dodávající autentičnost a jedinečnost zážitku.
  • Hexahydrokanabinol (HHC):
    S minimálně 68,5 % obsahu 9R HHC v každé kartuši, pro intenzivní a kvalitní uživatelský prožitek.
  • Informace o šarži:
    Číslo šarže a optimální použitelnost jsou jasně uvedeny na obalu, poskytující vám pohodlí a bezpečnost při užívání.

I WANT HHC-P-17

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.