Novinka

Cartridge HHC-P Stronger Amnesia 1 ml

6 hodnocení
1 188 Kč
Skladem

Vstupte do světa nových zážitků díky náhradní kazetě HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Amnesia, která momentálně ovládá trh s nejsilnějšími a nejpříjemnějšími účinky. Produkty STRONGER HHC-P stojí na vrcholu nabídky v rámci řady HHC-P, s ohromující silou, prvotřídní kvalitou a neotřelou originalitou, které vás zasáhnou do samého srdce. 

 

 

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)

Přijměte neopakovatelný zážitek plný blaženosti!

Mezi ostatními výrobky s HHCP na trhu se tyčí řada, jejíž účinky trvají po aplikaci velmi dlouho.

Náš produkt HHC-P Stronger s osvěžující příchutí Amnesia vám otevře dveře do světa intenzivního smyslového dobrodružství, kde se hluboký, zemitý charakter mísí s něžnými doteky sladkých citrusů.

Dokonale vyvážené spojení HHC a HHC-P zaručuje výjimečný zážitek. Ponořte se do nekonečného pocitu radosti, euforie a pohody, který bude provázen výrazně prodlouženou dobou trvání a postupným až něžným nástupem. Uvolní vaše tělo i mysl a zajištění naprostou relaxaci je samozřejmostí. V kolekci Stronger nám nejde pouze o výrobek, ale také o celý životní styl. Tato varianta se vynikající sladkou nótou citronu, která až přechází v krémovou esenci, ještě více zvýrazňuje svůj charakter díky jemným bylinkovým a zemitým akcentům. 

 

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.