Novinka Tip
Značka: Czech CBD

Cartridge Dolce Gelato 94% HHC 1 ml

1 hodnocení
199 Kč 500 Kč Sleva 60 %
Skladem

Cartridge Dolce Gelato s obsahem 94 % HHC a konopným terpenem navržená pro vaporizační pero. Přináší osvěžující krémovou vůni s jemnými náznaky čerstvých citrusů a citrusové kůry. Perfektní volba pro povzbuzení nálady, získání úlevy od akutní bolesti nebo redukci stresu.

A to vše bez obsahu THC! Užijte si jedinečný zážitek bez psychoaktivních účinků.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kategorie: HHC cartridge (náhradní náplně)
Hmotnost: 0.1 kg

Cartridge Dolce Gelato!

Ponořte se do osvěžující krémové vůně, okořeněné jemnými akcenty svěžích citrusů a citrusové kůry. Tato vůně není pouze lahodným balzám pro vaše smysly, ale také skvělým prostředkem pro povzbuzení nálady, zmírnění akutní bolesti a odstranění stresu. Zažijte harmonický zážitek, který oživuje smysly a přináší okamžitou pohodu.

V každém balení najdete revoluční cartridge naplněnou neuvěřitelnými 6% přírodními konopnými terpeny a vysokými 94% hexahydrokanabinolem (HHC), z toho alespoň 68,5% připadá na 9R.

Na obalu najdete nejen číslo šarže, ale také informace o optimální použitelnosti, abyste mohli naplno vychutnat každou kapku této výjimečné směsi. Věříme, že tato jedinečná kombinace poskytne nezapomenutelný zážitek všem milovníkům konopí.

I WANT HHC-P-18

Zákaz prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků neprávem nám dodává jistotu, že naše výrobky jsou určeny pouze pro ty, kteří jsou dost starší a mají povolení využívat tyto úžasné produkty. Elektronické cigarety, e-liquidy a doplňky jsou naším posláním a jsme hrdi na to, že dodržujeme nejen zákony, ale i standardy kvality a bezpečnosti. Věnujeme zvláštní pozornost těmto výrobkům, protože nejsou určeny pro těhotné nebo kojící ženy.